Tutvustus

Tartu linna keskmesse,  Emajõe äärde rajatav kaasaegne 16-korruseline büroohoone koos 3-korruselise parkimismajaga asub jõeäärsel rohevööndialal Turu jalakäijate silla vahetus läheduses.  Büroohoonele on suurepärane juurdepääs ja mugavad parkimisvõimalused klientidele ning töötajatele. Autodega liiklejad saavad büroohoonesse Pikalt tänavalt ning kinnistule on kavandatud 250 parkimiskohta. Büroohoone on ümbritsetud kergliikluse sõlmpunktidega, kus saavad kokku jalakäijatele mõeldud Turu sild, Raekoja platsi poolt kulgev   Emajõeäärne jalutusala ning mitmed teised kergliiklusteed. Lisaks on hoone ümber linna maal paiknevates parklates avalikuks kasutuseks olevaid parkimiskohti.

Emajõe büroohoonest saab  Tartu esimene, kõige kaasaegsem LEED Gold standardiga liginullenergiatõhususe nõuetele vastav 16-korruseline büroohoone. Hoones on üüritavat pinda 6129 m². Hoone brutopind on 9059 m². Büroohoone esimesele korrusele on kavandatud Emajõe poole avanev restoran, milles on hoone rentnikel võimalik korraldada nõupidamisi ja kohtumisi.

Hoone arhitektuurne lahenduse on koostanud Eesti üks mainekamaid arhitektuuribüroosid Allianss Arhitektid OÜ. Koostöös tellijaga, kes omab aastakümnete pikkuse büroohoonete ehitamise ja rentimise kogemust, on uus büroohoone viimse detailini läbimõeldud, nii kaasaegsete plaani kui ka tehniliste lahendustega ning millest saab olema lähiaastatel Tartu ainus liginullenergiatõhususe nõuetele vastav ärimaja.

Hoone ehituskvaliteedi ja turvalise inimkeskkonna tagamise ja kliendi silmis usaldusväärsuse suurendamise tarbeks taotleme hoonele LEED Gold taseme sertifikaati. Tegu on ehitise rohemärgisega ehk kvaliteedisüsteemiga, mis annab hoonele hinnangu keskkonna ja inimsõbralikkuse seisukohast. Võetakse arvesse hoone keskkonnas paiknemist (kui kaugel on kaubandus, sportimisalad, ühistransport jms) ja võimalikult väikese ökoloogilise jalajäljega ehitamist. Ehituses kasutatavad materjalid kontrollitakse ja sertifitseeritakse detailideni, et need oleksid inimestele ohutud. Erilist tähelepanu pööratakse hoone sisekliimale, et see oleks kliendile ja töötajale ülimugav. Näited Ühendriikidest tõestavad, et sertifitseeritud hoonete üürihinnad on kõrgemad, ja büroohoonetes töötavate inimeste töö­võime suurem.

Arhitektuurne kontseptsioon lubab kõikidel bürookorrustel vastavalt konkreetse rentniku soovidele büroopindade plaanilahendusi ja suurusi varieerida.

 

Büroohoone asendiplaani leiad siit!

 

KONTAKT:

Vallikraavi Kinnisvara AS
Indrek Rentel
indrek@vallikraavi.ee
mob +372 502 8541

Jaga ja jälgi meid Facebookis:
fb-share-icon

Hinnad ja plaanid

Emajõe Büroohoone | Paju 2

KORRUSÄRIPINDÜÜRIPIND (M²) ÜÜRIHIND (km-ta)STAATUSPLAANID

• Arendajal on õigus teha hinnakirjas muudatusi

Asukoht

Kontakt

Indrek Rentel
juhataja
+372 502 8541