Tutvustus

Tulemas on kauaoodatud esimene uus kortermaja Eesti suuruselt kolmandasse linna – Narva!

2023. aastal alustame Joaoru Residentside esimese kortermaja ehitust.

Joaoru Residentsid paiknevad Narva Joaoru kaldapealsel, aadressiga Raudsilla tn 1, kus on eksklusiivsed vaated  Narva Hermanni ordulinnusele, Narva jõele ja Jaanilinna kindlusele.  Tegu on ainulaadse asukohaga, kust avanev vaade on maalitud ka Eesti 5-kroonise rahatähele.

 

 

 

Esimese ehitusetapis valmib kortermaja 45 korteriga, hoonete vahel paiknev parkimismaja ning puhkeala-mänguväljak.

Joaoru Residentside loojateks on valdkonna tipptegijad – Arhitektuuribüroo Molumba OÜ, AS Vallikraavi Kinnisvara ja Ehitusfirma Rand ja Tuulberg AS.

Joaoru Residentsidest kujuneb Narva atraktiivseim uus terviklik elamupiirkond, kuhu kokku kavandatakse 5 kortermaja. Kortermajad paiknevad bastionilaadse asetusega, mis tagab korteritest head  vaated ümbritsevale Joaorule ning kindlustele. Uus elamukvartal paikneb Raudsilla tänava ja Juhkentali tänava ristumise nurgas, Narva kesklinn ja vanalinn on sealt ca ühe km kaugusel, 200 m raadiuses paikneb Narva Aleksandri kirik, Venemaa Konsulaat, bussipeatus ja raudteejaam.

Arenduse läheduses on Narva jõe promenaad, mille projekti järgevates etappides on ette nähtud promenaadi jätkamine ehitatava elamupiirkonna kõrvale, vaateplatvormi kavandamine jt vabaaja puhkust võimaldavate rajatiste väljaehitamine.

 

Vaata ka | ASENDIPLAANI

 

Joaoru Residentside esimene maja | ARHITEKTUUR JA SISEVIIMISTLUS

 

Joaoru Residentside elamukvartal koosneb viiest kortermajast ja parkimishoonest. Esimeses etapis on ette nähtud valmis ehitada üks kortermaja Raudsilla tn 1 kinnistu põhjakülge ja ca ¾ parkimismajast. Kortermaja on 6-korruseline, millele lisandub katusekorrus.

Majas on 45  ühe- kuni  kuuetoalist korterit suurusega 32,8 m² – 179,4 m². Kõigil korteritel on rõdud/terrassid, hoone teravatipulistel otsakorteritel kinnised lodžad ning osadel läbi kahe korruse korteritel ka katuseterassid. Enamus kuuenda korruse korteritest on läbi kahe korruse, ulatudes katusekorrusele.

Kortermaja sissepääs on esimesel korrusel läbi  väärika fuajee. Seal paiknevad ka viis korterit, millel on suured terrassid vaadetega Jaanilinna kindluse ja Joaoru suunas. Lisaks on 1. korrusel panipaigad, laste vankrite hoiuruum, tehnoruumid. 2.-5. korruse puhul on tegemist sarnaste korrustega, kus on erinevused üksikute korterite lahenduste puhul. Igal korrusel on 8 korterit.

Majas on lift.

Laste mänguväljak on ette nähtud rajada esimeses ehitusetapis krundi kirde nurka.

Hoonete vahele on mahutatud parkla, mis integreerub loomulikult maastiku ja ümbritsevate majadega. Parkimismaja on enamus osas peidetud maapinda ning maapealne osa mõjub tavalise parklana. Vastavalt on parkla piiratud tõkkepuuga ning kinnise garaažiuksega. Tegemist on kütmata ning osaliselt külgedelt avatud maa-aluse garaažiruumiga. Parkla maa alusesse ossa sissesõit toimub Juhkentali tänavalt. Parkimishoone I etapis rajatakse 72 maa-alust parkimiskohta ning 64 maapealset, kokku 136 parkimiskohta.

Rataste parkimiskohti on kokku kõikide etappide jaoks ette nähtud 222 kohta. I etapis rajatakse esimese kortermaja vajaduse jagu jalgrataste parkimiskohti, ca 46 kohta. Rattaid saab turvaliselt hoiustada ka kortermaja esimesel korrusel paiknevates panipaikades.

Kortermaja peamine kandekonstruktsioon rajatakse monteeritavatest ühekihilistest raudbetoonelementidest ja õõnespaneelidest. Hoone fassaadi välisviimistluseks on kergelt erineva tonaalsusega laminaat tellised.

 

Hoone projekteeritud energiamärgis on B.

 

Joaoru Residentside korterite planeeringud on põhjalikul läbi mõeldud, pidades silmas ruumi optimaalset kasutust ning kliendimugavust. Suured maast-laeni plastikprofiil aknad muudavad eluruumid avaraks ja valgusrohkeks. Lagede kõrgus on peamiselt 2,7 m.

Mugava sisekliima tagab tsentraalne soojustagastusega ventilatsioon ning toad hoiab soojana tsentraalne linna keskkütte baasil põrandaküte, mida saab ruumide kaupa reguleerida. Sanitaarruumides on põranda mugavusküte elektriga.

Kvaliteetsed materjalid nii sise- kui välislahendustes annavad hoonele ja korteritele moodsa väljanägemise ja kauakestvuse.

 

Vaata ka | SISEKUJUNDUSPAKETT (Valmimisel)

 

Miks osta korter Joaoru Residentsidesse:

 • Narva esimene uus kortermaja;
 • Terviklikult välja arendatav uus ja kvaliteetne elukeskkond;
 • Parim asukoht – kõik vajalik asub läheduses;
 • Eksklusiivsed vaated Narva Hermanni ordulinnusele, Narva jõele ja Jaanilinna kindlusele.
 • Piirkonnal on tugev arenguperspektiiv, kuna promenaadi projekti valmisehitamisel muutub ala veel kaunimaks ning tekivad väga head vabaaja veetmise võimalused.
 • Promenaadi lähedus;
 • Jõe lähedus;
 • Tugevad ja pikaajalised valdkonna tegijad AS Vallikraavi Kinnisvara ja Ehitusfirma Rand ja Tuulberg AS tagavad korraliku ehituskvaliteedi ja garantii.

 

KORTERI HIND SISALDAB:

 • korterit “võtmed kätte” valmiduses, baassiseviimistlust (vastavalt siseviimistluspaketile) – laed ja seinad on värvitud vastavalt valitud siseviimistluspaketi tooni, põrandale on paigaldatud parkett, esikusse plaat, paigaldatud on liistud, uksed, lingid jms. Vannituba-WC on plaaditud vastavalt siseviimistluspaketile, paigaldatud on wc-pott (kas põranda- või seinapealne, see sõltub konkreetse korteri tehnilisest lahendusest), kraanikauss, segisti, dušisegisti. Vastavalt tehnilisele lahendusele on mõnedes vannitubades paigaldatud dušiklaas. Välja on ehitatud valmidus pesumasina paigalduseks, vt pesumasina asukohta korteri plaanilt. Vannitubades, esikutes, osaliselt köökides on paigaldatud ripplaed. Ripplagedesse on paigaldatud süvistatavad valgustid. Tubades on valgustite tarvis jäetud lakke juhtmeotsad. Paigaldatud on elektripistikud, valgustite lülitid, nõrkvoolu pesad. Köögis on välja ehitatud valmidus kraanikausi, pliidi, kubu jt seadmete ning mööbli paigalduseks vastavalt korteri köögi plaanile.
 • liitumistasu elektrivõrguga;
 • liitumistasu veevarustuse ja kanalisatsiooniga;
 • liitumistasu keskküttega.

KORTERI HIND EI SISALDA:

 • müügilepingu sõlmimisega seotud notaritasu ja riigilõivu (tasub ostja);
 • liitumist telefoniside, andmeside ja kaabeltelevisioonivõrguga;
 • köögimööblit, köögikubu, kardinaid, valgusteid (va ripplagede süvistatavad valgustid) jm mööblit;
 • parkimiskohta (parkimishoone -1 korrusel: 11 000 EUR; väliparkimiskoha hind 5000 EUR);
 • lisatasu eest võimalik paigaldada jahutussüsteem (ainult 6. ja 7. korruse korteritel);
 • lisatasu eest võimalik paigaldad vann.

 

 

 

Jaga ja jälgi meid Facebookis:
fb-share-icon

Hinnad ja plaanid

Joaoru Residentsid

KORRUSKORTERI NUMBERTUBADE ARVKORTERIOMANDI SUURUS (M²)PANIPAIK (M²)RÕDU SUURUS (M²)MÜÜGIHINDSTAATUSPLAANID

Parkimiskoht parkimishoone -1 korrusel: 11 000 EUR

Parkimiskoht väljas: 5000 EUR

 

MÜÜGIINFO |  Müügiprotsessi täpsema kirjelduse leiad siit.

PDF
I KORRUS
PDF
II KORRUS
PDF
III KORRUS
PDF
IV KORRUS
PDF
V KORRUS
PDF
VI KORRUS
PDF
KATUSEKORRUS
PDF
VAADE KAGUST
PDF
VAADE LOODEST
PDF
VAADE EDELAST
PDF
VAADE KIRDEST
PDF
ASENDIPLAAN

Asukoht

Kontakt

Indrek Rentel
juhataja
+3725028541