Tutvustus

Supilinna Emajõe ja Tähtvere spordipargi kõrvale 2019. – 2020. aastal rajatav kompleksne viiest hoonest koosnev elamuala kinnistutel Oa tn 43, 45, 47 on parim paik oma uue kodu loomiseks. Elamute suurepärane asukoht kesklinna läheduse ja Tartu linna suurimate puhkealade suhtes loovad hea tasakaalu kodu, töö ja vaba aja veetmise vahel ning võimaldavad vaid hetkega saada osa parimast, mida ülikoolilinn tervikuna pakub.

Oa tn 43 kinnistule kavandatakse üks kuue korteriga kortermaja ja kaks kõrvuti asetsevat ridaelamut. Rajatavad hooned ehitatakse puitmoodulitest ja -elementidest, Eesti ühe uuema tehnoloogiaga majatehase Welement poolt. Welementi moodulid ja elemendid on valmistatud keskkonnasõbralikust kohalikust puidust ning nendega ehitamise ökoloogiline jalajälg on väiksem võrreldes teiste tavapäraste ehitusmaterjalidega.

Paiknemine Oa tänava lõpus ja kinnistu kõrval asetsev Emajõgi ning Tähtvere spordipark annavad tulevasele omanikule kindluse, et kodust avanev loodusküllane ning vaba vaade säilib läbi aja.

 

ARHITEKTUUR JA SISEVIIMISTLUS

Ehitatavad Oa tänava korterelamud on arhitektuurilt Supilinnale omase ajaloolise miljööväärtusliku olemusega, jäädes samas kaasaegseks – kahekorruselised profiilplekk-katuse, loodussõbraliku puitvoodri ning suurte akendega elamud sobituvad keskkonda just nii nagu peab. Siseviimistluses on kasutatud kvaliteetseid materjale. Põrandale paigaldatav naturaalne parkett, loodusvalge seinavärvitooniga viimistletud seinad ning avarad maast laeni ulatuvad kolmekordsed puitaknad tagavad ruumide hubasuse ja valgusküllasuse. Korterites on korteripõhiselt reguleeritav soojatagastusega ventilatsioon.

 

OA TÄNAV 43/1 KORTERELAMU

Korterelamus asub kuus korterit. Esimesel korrusel asuvad 2-toalised korterid ning teisel/kolmandal korrusel läbi kahe korruse läbimõeldud planeeringuga 3-toalised korterid. Ilmakaarte suhtes suurepärase paiknemise tõttu on korterites palju loomulikku päevavalgust, köök-elutoad asuvad lõuna-lääne suunas, magamistoad põhja suunas. Iga korteriomandi juurde kuulub suur terrass või rõdu. Läbi kahe korruse planeeringuga korterite teine magamistuba asub viilkatuse all, mida on sobiv kasutada kas lastetoa, kabineti või stuudioruumina. Kolmetoaliste korterite laed on tavapärasest kõrgemad (3,5-4,5 m).

 

OA TÄNAV 43/2 ja Oa 43/3 RIDAELAMUBOKSID

Ridaelamusse on planeeritud optimaalse suurusega kolmetoalised korterid. Hoone suured aknad muudavad toad valgusküllaseks, hästi läbimõeldud planeeringu tulemusel on korterid avarad, samas mõistliku suurusega, mis hoiab kontrolli all nii ostu- kui ka hilisemad haldus- ja hoolduskulud. Esimesel korrusel asuvad elutuba, köök ja Emajõe vaatega terrass ning teisel korrusel kaks magamistuba, mahukas walk-in panipaik/garderoob ja tualettruum.

Lahendus, kus korterid on läbi kahe korruse ega paikne üksteise peal ning on ehitatud topeltseintega bokside vahele, tagab korterites privaatsuse ning vaikuse.

Esimesele korrusele on võimalik ehitada lisatualettruum (sobiva plaanilahenduse leiad siit).  Ridaelamubokside juurde kuulub kasutuskorra järgi isiklik õueala (külgmistel 90-108m², keskmistel 25-27m²).

 

Hooned asetsevad Supilinnale iseloomulikul suurel lippaiaga piiratud rohealal, mis tagavad privaatsuse ja turvalisuse kõikidele koduomanikele. Korteri/ridaelamuboksi juurde kuuluvad notariaalse kasutuskorra kohaselt üks auto parkimiskoht ja kuuriboks hoovialal (2,6m ²). Parkimine on lahendatud sisehoovis, parklasse on tagatud sissepääs puldiga avatavast väravast.

Oa tänava elamud sisaldavad endas kõike, mida koduomanik uue kodu puhul eeldab: funktsionaalsed ja kaasaegsed energiatõhusad korterid, kvaliteetsed, ajas kestvad materjalid ja siseviimistlus, kõrge kvaliteediga ehituslik teostust, rõdud, terrassid, hubane suletud hooviala, looduslik keskkond.


Miks eelistada Oa tänava kortereid:

 • Hea asukoht Supilinnas;
 • Viimane elamukrunt Oa tänava lõpus;
 • Kesklinna mugavus, Supilinna rohelus;
 • Uued hubased modernsed majad;
 • Suur roheline hooviala: piiratud, turvaline, privaatne, päikseline;
 • Ridaelamutel vaade Emajõele;
 • Ridaelamuboksidel oma maa-ala;
 • Kõikidel korteritel rõdud või terrassid;
 • Korteripõhiselt reguleeritav soojatagastusega ventilatsioon;
 • Suured puitaknad;
 • Tuntud ja pikaajalise kogemusega arendaja AS Vallikraavi Kinnisvara tagab korraliku ehituskvaliteedi ja garantii.

 

Kõik mugavaks ja nauditavaks linnaeluks vajalik on läheduses olemas:

 • Vaade Emajõele;
 • Emajõe liivarand 300 m;
 • Kesklinna Kool 1000 m;
 • Tähtvere spordi- ja vabaajakeskus 600 m;
 • Tartu Ülikooli Spordihoone ca 1000 m;
 • Lähim bussipeatus 400m;
 • Toidukauplus Herne pood ca 500 m, Ujula Konsum ca 1000 m;
 • Botaanikaaed 800 m;
 • Raekoja plats 1,7 km;
 • Targad töökohad – Tartu Ülikooli uus rajatav IT-keskus Delta 1,5 km;


Projekti asendiplaani leiad
siit.


Sinu uus loodusküllase elukeskkonnaga linnakodu ootab Sind!

 

Jaga ja jälgi meid Facebookis:

Hinnad ja plaanid

Oa 43-1

KORTERI NUMBERTUBADE ARVKORRUSKORTERI SUURUS (M²)PANIPAIK ÕUEALAL (M²)TERRASSI SUURUS (M²)RÕDU SUURUS (M²)KOKKU SUURUS (M²)MÜÜGIHIND (EUR)STAATUSPLAANID
32140,42,68,448,8BroneeritudPlaanid

Korteriomandi müügihind sisaldab ühte parkimiskohta ja kuuriboksi õuealal.

Siseviimistluspakett

Asendiplaan

 

Oa 43-2

RIDAELAMUBOKSI NUMBERTUBADE ARVKORRUSKORTERI SUURUS (M²)KRUNDI SUURUS (M²)PANIPAIK (M²)PANIPAIK ÕUEALAL (M²)TERRASSI SUURUS (M²)RÕDU SUURUS (M²)KOKKU SUURUS (M²)MÜÜGIHIND (EUR)STAATUSPLAANID

Ridaelamuboksi müügihind sisaldab notariaalse kasutuskorra järgi isiklikku õueala, ühte parkimiskohta ja kuuriboksi.

Siseviimistluspakett

Asendiplaan

 

Oa 43-3

RIDAELAMUBOKSI NUMBERTUBADE ARVKORRUSKORTERI SUURUS (M²)KRUNDI SUURUS (M²)PANIPAIK (M²)PANIPAIK ÕUEALAL (M²)TERRASSI SUURUS (M²)RÕDU SUURUS (M²)KOKKU SUURUS (M²)MÜÜGIHIND (EUR)STAATUSPLAANID

Ridaelamuboksi müügihind sisaldab notariaalse kasutuskorra järgi isiklikku õueala, ühte parkimiskohta ja kuuriboksi. .

Siseviimistluspakett

Asendiplaan

Asukoht

Kontakt

Astrid Arula
projektijuht
+3725171503