Tutvustus

2023. aasta alguseks valmib Tallinnas Lasnamäe linnaosas Sinimäe tänaval uus kaasaegne ja energiatõhus kümnekorruseline korterelamu. Hoone projekteeris EMP A&I OÜ ja ehitab AS Ehitusfirma Rand & Tuulberg.

Sinimäe 1 kinnistu asub Lasnamäe lõpus keset väljakujunenud elamukvartalit ja on hea ligipääsetavusega. Läheduses, ligikaudu 1 km raadiuses asuvad mitmed soodsad kauplused, Lasnamäe põhikool, Ümera lasteaed ja ühistranspordi peatus.

 

Vaata ka | ASENDIPLAANI

 

Sinimäe 1 | ARHITEKTUUR JA SISEVIIMISTLUS

Majas on 48 ühe- kuni viietoalist korterit suurusega 27,5  – 107 m². Hoonel on üks trepikoda koos liftiga. Sissepääsud hoonesse asuvad I ja II korrusel. Esimesel korrusel paiknevad panipaigad, tehnoruumid ja kuus kaetud parkimiskohta. Kõikidel korteritel on rõdud ja iga korteri juurde kuulub panipaik maja esimesel korrusel.

Ülemiste korruste korterid on läbi kahe korruse, mida ühendab puittrepp. Alumisel korrusel asub avatud köögiga elutuba ja teisel korrusel magamistoad. Mõlemal korrusel on rõdu ning 10. korrusel avatud suured rõdud on klaasitud. Iga korteri hinnas sisaldub parkimiskoht, ülemiste korruste korteritel kaks parkimiskohta, sh üks neist hoone esimesel korrusel varju all.

Mugava sisekliima tagab tsentraalne rootorsoojustagastusega ventilatsioon ning toad hoiab soojana keskkütte baasil radiaatorküte, mida saab ruumide kaupa reguleerida.

Kvaliteetsed materjalid, nii sise- kui välislahendustes annavad hoonele moodsa väljanägemise ja kauakestvuse. Siseviimistluses on kasutatud palju naturaalseid ja soojades toonides materjale, mis loovad õdusa sisekeskkonna.

 

Kaasaegsel kodul on mitmeid eelised:

  • Läbimõeldud ja kaasaegsed korterite planeeringud;
  • Madalad energiakulud;
  • Igal korteril oma ventilatsioonisüsteem;
  • Parkimiskoht ja panipaik garanteeritud igale korterile, juurde võimalik soetada lisa parkimiskoht hinnaga 6000 EUR;
  • Laste mänguala hoovis;
  • Elektriautolaadija paigaldamise võimalus.
Jaga ja jälgi meid Facebookis:
fb-share-icon

Hinnad ja plaanid

KORRUSKORTERI NUMBERTUBADE ARVKORTERI- OMANDI SUURUS (M²) RÕDU / TERRASSI SUURUS (M²)PANIPAIK (M²)PARKIMIS- KOHTKOKKU SUURUS (M²)MÜÜGIHINDSTAATUS
PDF
I Korrus
PDF
II Korrus
PDF
III - VII Korrus
PDF
VIII Korrus
PDF
IX/X Korrus

Kontakt

Margus Hütt
Projektijuht