Tutvustus

Ettevõtte edukus ning jätkusuutlik tulevik sõltub rahulolevatest klientidest ja avatud ideedega töötajatest. See kõik realiseerub Turu Ärimajas!

Miks eelistada Turu Ärimaja?

  • nähtav asukoht;
  • kaasaegne, kõrgetasemeline arhitektuur
  • aktiivne arenev äri- ja teeninduspiirkond
  • lahendatud parkimine
  • suured aknapinnad
  • rahulolu

Turu Ärimaja, mis valmis 2008 aasta suvel, pakub avatud ning valgusküllaseid äri- ja bürooruume. Ärimaja koosneb kahest eri kõrgusega eraldi seisvast hoonest, mida ühendab maa-alune parkla. Kuuekorruseline kõrgem hoone on enamjaolt kaetud klaasfassaadiga. Kõrgemale hoonele annab dünaamilisuse 3.-6. korruse ulatuses konsoolne kolmnurkse põhiplaaniga eenduv „nokk”. Madalam hoone on kahekorruseline ja lamekatusega. Kahe hoone vahele moodustub pea seitsme meetri laiune käiguala, kus on 40-kohaline jalgrattaparkla. Krundil on kolm sõiduautode parklat – Turu tänava poolsel küljel on parkla 33 parkimiskohaga, Sassi tänava poolsel küljel 28 kohaline parkla ja maa-aluses parklas on kohti 110-le sõiduautole. Kokku on krundil 171 autode parkimiskohta.

 

Homsele mõeldes!

Jaga ja jälgi meid Facebookis:
fb-share-icon

Hinnad ja plaanid

SÕBRA 54/1

ÄRIPINDRUUMI NRKORRUSSIHTOTSTARVERUUMI SUURUS (M²)RENDIHIND, EUR (M2)PLAANID

SÕBRA 54/2

ÄRIPINDRUUMI NRKORRUSSIHTOTSTARVERUUMI SUURUS (M²)RENDIHIND, EUR (M2)PLAANID

Rendihindadele lisanduvad käibemaks 20% ja tarbimis-kommunaalkulud suuruses 2,5 kuni 3,0 €/1 m² kohta ühes kuus.

Turu Ärimaja  2.korrusel asuvat nõupidamisruumi on võimalik rentida koolituste, nõupidamiste,  loengute läbiviimiseks.  Ruum mahutab kuni 40 inimest.  Nõupidamisruumi  broneerimiseks ja rentimiseks palume ühendust võtta: evelin@vallikraavi.ee, tel: +372 741 3200

 

Asukoht

Kontakt

Indrek Rentel
juhataja
+372 502 8541